Eaton | UPS | 5E Gen2 1600UI IEC | 1600 VA | 900 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 347.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 9.84 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1600 VA |
| Net weight | 9.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 102 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5E Gen2 1600UI IEC |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| TI weight (kg) | 5.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eaton ups 5e gen2 1600ui iec 1600 va 900 w, 5e1600ui, eaton, ups


